Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 26207 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3712 nových .

Co všechno by měla zahrnovat tvorba webových stránek

Došli jste k závěru, že pro váš obor nemá provozování webových stránek žádný smysl? Tato myšlenka je s největší pravděpodobností ukvapená. Působení v online světě může zvýšit zisky každému. Jen je třeba vědět, jak konkrétně internet využít.

V každém oboru funguje něco jiného a mnozí vývojáři webových stránek na to bohužel neberou ohledy. Chrlí weby jeden za druhým jako přes kopírák a na konkrétní potřeby klientů neberou zřetel. Tvorba webových stránek by přitom měla být dělaná výhradně na míru.

Nehledejte nízkou cenu, jděte za opravdovým profesionálem

Tvořit weby tak, že změníte grafiku, texty a obrázky, je velice jednoduché. S takovým postupem si pak můžete dovolit nabídnout nižší cenu a zákazníci se jenom hrnou. Tedy ti, kteří nemají ponětí, jak to ve webovém světě funguje. Všichni ostatní si raději zaplatí individuální přístup.

Jaroslav Voldřich, který společně s digitální agenturou Antee tvoří weby v Plzni a okolí, je příkladem vývojáře, který vám nabídne služby, jak mají být. Pro každého zákazníka vymýšlí individuální řešení a na výsledcích je to znát. Jeho klienti mohou potvrdit, že být přítomný na internetu má své výhody.

Jak probíhá tvorba webu?

Pokud se svěříte do rukou Jaroslava Voldřicha, prvním krokem bude analýza situace. Společně se podíváte, jak by se dal internet využít právě ve vašem oboru, zjistíte, co by na vašich webových stránkách mělo být a co už ne. Dále vám připraví návrh webu, zajistí profesionální fotografie a také texty, jež zaujmou vyhledávače i uživatele. Po spuštění webu pomůže s nastavením reklamních kampaní či SEO. Práce pro něj nekončí ve chvíli, kdy skončí výroba www stránek. Spolupracovat s ním můžete dlouhodobě, postará se například o PPC kampaně nebo profily na sociálních sítích.
Webové stránky jsou jen jedna část z celkové skládačky internetového působení vaší firmy. Když ji poskládáte celou, určitě zjistíte, že vám internet významně pomáhá.