Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Úklid společných prostor: Jedině s profesionály

Pro mnohé obyvatele panelových a bytových domů je vždy doslova noční můrou moment, kdy najdou klíče od úklidové místnosti na své klice. Jinými slovy, vyšel na ně úklid společných prostor. Jeho realizace ale nutně nemusí být vždy v rukou samotných nájemníků! Pokud se majitelé bytových jednotek domluví, může vše řešit profesionální firma. Ta dostane za své služby zaplaceno a bude se k této činnosti stavět úplně jinak, než by tomu bylo u jakéhosi „rychloúklidu“ ze strany majitele bytu. Výbornou volbou je společnost uklizeny-panelak.cz, na jejíž služby se zaměříme.

Důkladný úklid podlahových ploch

Základem pro úklid společných prostor je bezesporu zametení a setření povrchu podlah. U specialistů se můžete spolehnout nejen na pravidelné precizní zametení, ale i mokré vysávání jakéhokoli povrchu. Vytřeny budou mimo jiné také podesty, schody a nejrůznější malé prostory. Specialisté nezapomenou ani na prach, jenž se často nachází na společných poštovních schránkách a jiných frekventovaných místech, kde dochází k jeho víření.

Otisky na lesklých materiálech zmizí

Nevábně vypadají i otisky prstů na lesklých součástech výbavy společných prostor. Charakteristická jsou hlavně znečištěná lesklá madla sloužící jako bezpečnostní opěry pro příchozí. Takováto madla najdeme i na dveřích. Specialisté je dokážou vyleštit takovým způsobem, že vypadají jako nová. To samé platí i o okenních tabulích a skleněných součástech bytových domů.

Okolí domu bude čisté

I obyčejný nedopalek před vchodem dokáže dokonale zhatit dojem z celkově upraveného exteriéru. Dále se profesionálové postarají o čisté prostředí okolo popelnic a také o úpravu trávníku. Na starost budou mít i květiny a zeleň v blízkosti nemovitosti. Zapomenout nelze ani na úklid sněhu v zimě. Chodník nebude nebezpečný a jako majitelé prostor před domem se vyhnete sankcím v případě úrazu kolemjdoucích lidí.