Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2774 nových .

Vyberte tu správnou úklidovou techniku

Ať už vlastníte, či spravujete kanceláře, prodejny, sklad atd., důležité je v prostorech mít uklizeno - pro přehlednost, pohodlnější a bezpečnější činnost pracovníků, ale i kvůli reprezentaci. Pokud si úklid hodláte zajišťovat vlastními silami, neobejdete se bez kvalitní úklidové techniky. Při jejím výběru dbejte na kvalitu.

Úklid začíná výběrem techniky

Základem je úklidový stroj. Než se pustíte do hledání konkrétního modelu, je třeba ujasnit si důležité aspekty, které vás nasměrují k technice, jež bude pro vaše účely nejlepší. Především zvažte velikost uklízeného prostoru, ale i to, jak často bude vyžadovat čištění. Zamyslete se i nad terénem a charakterem úklidu. Potřebujete jen zametat, nebo také vytírat? Je dané místo hodně znečišťované? Jak členitý je povrch uklízeného prostoru?
Určitě promyslete, zda bude pro vaše účely lepší kabelový, či bateriový stroj a z ostatních parametrů zvažte hmotnost, cenu, provozní náklady, ovládání a další funkce.

Kde koupit úklidovou techniku

Už jste si alespoň zhruba ujasnili parametry, které by měla mít vaše úklidová technika? Teď už jen vybrat konkrétní model, nejlépe u firmy, na jejíž serióznost a kvalitu strojů se můžete spolehnout. Obraťte se na společnost TSC Česká republika, která u nás působí v přímém zastoupení společnosti Tennat. Ta patří k předním výrobcům špičkové čistící a úklidové techniky. Má výrobní závody v mnoha zemích světa (Čína, USA, Velká Británie, Brazílie, Nizozemí) a disponuje rozsáhlou sítí obchodních partnerů.
Na výběr máte z široké škály rozmanitých produktů - průmyslových vysavačů, jednokotoučových strojů, kobercových extraktorů, mycích strojů s chodící obsluhou, mycích strojů se sedící obsluhou, zametacích strojů s chodící obsluhou, zametacích strojů se sedící obsluhou, kombinovaných nebo komunálních strojů.
Najděte si i vy uklízecí techniku vyhovující všem vašim požadavkům a nárokům daného prostoru.