Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Umíte šetřit se slevovými kupóny?

Na internetu dnes nakupuje většina lidí. Mnozí z nich ale bezmyšlenkovitě zaplatí částku, která je u zboží ukázaná, aniž by se zajímali, zda ji nemohou nějak snížit. Mohou, a dokonce je to zcela snadné. Stačí věnovat pár minut nalezení slevového kupónu.

Své slevové kupóny dnes nabízí opravdu spousta obchodů. Možná jste si při odesílání objednávky někdy všimli, že máte možnost zadat do speciálního pole slevový kód. O co ale jde, kde se dá získat a proč byste se o to měli snažit?

Co je slevový kód?

Slevové kupóny jsou zpravidla kombinací nějakých znaků anebo číslic. Může se jednat o něco jako „XJDIK4“ či „JARO2018“. Pokud tuto kouzelnou formuli zadáte do příslušného políčka, ihned dostanete odměnu v podobě slevy na nákup (pevné, procentuální), dopravy zdarma, dárku apod.

Kde ho hledat?

Některé obchody zveřejňují slevy přímo viditelně na své hlavní stránce. Typickým příkladem může být slevový kupón Zoot, ten často uvidíte hned v banneru na úvodní straně. Častěji se však stává, že musíte trochu zapojit vlastní iniciativu a pustit se do hledání. Stačí do vyhledávače zadat „název obchodu slevový kupón“, „název obchodu slevový kód“ či podobný dotaz a pravděpodobně vám vyjedou stovky výsledků. Nebo se můžete naučit navštěvovat specializovaný slevový portál, který veškeré tyto kódy do různých obchodů shromažďuje.

Na co si dát pozor?

Každý slevový kód má omezenou platnost. Některé platí do určitého data, jiné mají pevně daný počet použití. Na portálech zaměřených na slevové kupóny je platnost zpravidla uvedená, pokud budete pátrat po různých fórech, hlídejte si ji sami. Kdybyste do systému zadali neplatný kód, zahlásí vám to a žádný bonus nedostanete.

Navíc si dávejte pozor ještě na různé podmínky. Třeba slevový kupón Tchibo je momentálně dostupný pouze tehdy, pokud nakoupíte nad 800 Kč.

Jinak vás ale žádné nástrahy nečekají. Začněte i vy šetřit při nakupování!