Celkem v bazaru 98028 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2782 nových .

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory

V centru Zlína okolo třídy Tomáše Bati roste nové moderní centrum. Tamní budovy jsou opravovány, aby odpovídaly současným trendům, a v jejich nitru vznikají luxusní kanceláře, byty i obchodní prostory. Jedna z nejoblíbenějších budov, House 64, má ještě několik obchodních prostor a kanceláří volných. A to i se skladovými místnostmi.

Budova House 64 se nachází na ulici Šedesátá v průmyslovém centru Zlína. Její první část je po čerstvé rekonstrukci, v druhé části intenzivně probíhají stavební práce. Součástí rekonstrukce je nová fasáda, okna, 150 parkovacích míst i vylepšení interiéru. V areálu bývalého podniku Svit a Baťových továren tak vzniká moderní komplex, jaké známe například z Prahy, Londýna, Berlína nebo New Yorku. A dnes už můžeme říct, že se to daří na jedničku. V celé oblasti je spousta krásných rekonstruovaných kanceláří, loftů k bydlení i obchodních prostor. Právě na ty je zaměřen také House 64.

V okolí domu je k dispozici vše, na co si vzpomenete

Revitalizaci bývalých Baťových továren nahrává i fakt, že se nachází ve velmi dobré lokalitě. V blízkosti je mnoho institucí (krajský úřad, OSSZ atd.), nemocnice, spousta restaurací, divadlo, překrásný park či univerzita. Na autobus nebo vlak rovněž dojdete pěšky. Pronájem kanceláří Zlín v House 64 i okolních domech využívají mnohé známé i začínající firmy. Kdo ví, možná je Zlín budoucím českým Silicon Valley.

Pronajměte si reprezentativní obchodní prostory

House 64 nabízí v přízemí ještě několik volných obchodních prostor, které jsou vhodné pro provozovnu, obchod, showroom či sídlo firmy. Vše se dá přizpůsobit podle vašich požadavků, pronájem obchodu Zlín je vhodný i pro e-shopy, jelikož je možné pronajímat si také skladové zázemí. Volných je zároveň pár kanceláří, jejichž ceny začínají na 2990 Kč měsíčně + částka za služby a energie. Přímo v domě sídlí například prestižní studio Elements. Pokud hledáte pro Vaši firmu dobrou adresu v centru Zlína, je House 64 pro Vás tou správnou volbou.