Celkem v bazaru 28316 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2729 nových .

Dočasné zastřešení vyřeší velkostany, trvalé zase mobilní haly

Plánujete firemní akci, velkou oslavu narozenin či svatební hostinu venku a přemýšlíte, jestli bude hezké počasí? Víte, že meteorologové se v předpovědích často mýlí, obzvlášť pokud se díváte na ty dlouhodobé. Plánujete-li akci s větším předstihem, nespoléhejte na dobré počasí. Pojistěte se i pro případy deště, nebudete se muset stresovat.

Pro velké akce tohoto druhu, kdy potřebujete nějaké rychle postavené zastřešení, jsou ideální velkostany. Zvolíte si rozměr, stan dopravíte na místo, postavíte a další den, po skončení akce, zase stejně jednoduše sklidíte. Stany se zpravidla dají pronajmout, pronájem nabízí například společnost Argoservis.

Pronajměte si vybavení na celou akci

Argoservis zajišťuje nejen stany, ale i další výbavu pro každou venkovní akci. Spolu se stanem je možné si pronajmout i osvětlení, ozvučení, dataprojektor, pódium, vytápění, židle a stoly, mobilní WC či květinovou dekoraci. Vlastně tedy nemusíte téměř nic zařizovat sami. Vše za vás vyřeší lidé, kteří mají s pořádáním podobných akcí bohaté zkušenosti. Výsledkem bude reprezentativní prostor pro firemní akci nebo kreativní stan na oslavu narozenin. Záleží, co si představujete.

Pronajmout jde i skladová hala

Společnost Argoservis pronajímá párty stany na několik dní, ale i mobilní haly na dlouhé týdny či měsíce. Mobilní hala by se dala považovat za takový větší stan. Její sestavení je podobně jednoduché, také ji stačí jen přivézt na místo a složit. Přitom dokáže naprosto spolehlivě nahradit jiné formy zastřešení. Hodí se například jako sklad či zastřešení zemědělské techniky. Mobilní haly jsou levné, rychle postavené a nepotřebujete k nim stavební povolení. Kromě toho je není třeba pořizovat, dají se jen pronajmout. To je skvělá zpráva například pro zemědělce, jež letos potěšila nadprůměrná úroda, kterou ale nemají kam schovat.