Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Voda - pramen života

Sluníčko svítí se stále větší intenzitou a nenechá nikoho na pochybách, že léto už je opravdu za dveřmi. S ním přichází sladký čas opalování se a koupání, což s radostí vítají děti i všichni na dovolené. Avšak ti ostatní, co musí parné hice trávit v přehřátých místnostech bez klimatizace, se snaží co možná nejlépe vyrovnat se vzrůstající teplotou. Základním pravidlem jak přestát nastávající horké dny je dodržovat dostatečný pitný režim. Každoročně odborníci varují před nevolností z přehřátí organismu a zdůrazňují důležitost neustálého přísunu tekutin. Organismus reaguje na nedostatek vody v těle malátností, bolestí hlavy, podrážděností nebo závratěmi a žaludeční nevolností. Za nejvhodnější tekutinu, jež slouží k vyrovnání přirozeného úbytku tekutin v důsledku zvýšeného pocení, se v horkých letních dnech považuje čistá pramenitá voda.

Z pramene přímo na váš stůl

Firma Aquara dodává do kanceláří a výrobních provozů, ale i veřejných prostorů kvalitní pramenitou vodu, jež je vždy čerstvá, bez obsahu konzervačních látek, lahodná a osvěžující. Její vyvážené složení a optimální obsah minerálních látek dovoluje stálé každodenní užívání. Z ekonomických důvodů je tato vysoce kvalitní voda ze Svatojánského pramene dodávána v barelech o obsahu 18,9 l. Nabízí tedy ideální řešení pitného režimu pro firmy i domácnosti.

Voda a vše s ní spojené

Společnost Aquara působí po celé České republice prostřednictvím vlastních poboček a nabízí jak dodávky barelové pramenité vody, aquamaty a kávovary, tak i výdejníky na vodu a přístroje s připojením na vodovodní řád. Zákazníci mohou uvedená zařízení zapůjčit, pronajmout nebo rovnou zakoupit. Firma disponuje vlastním vozovým parkem a součástí péče o zákazníky je doprava až na práh domu či kanceláře. To pravé povzbuzení v podobě kávy nejvyšší kvality si zájemci vychutnají z kávovarů Aquara, kde si mohou vybrat přístroje na zpracování zrnkové kávy, kávovary na kapsle nebo výdejníky s ohřevem vody pro přípravu instatního nápoje.

Aby váš pramen nikdy nevyschl, se zodpovědně stará firma Aquara a nabízí pravidelné dodávky barelové pramenité vody, stejně jako sanitaci přístrojů a dodávku instantních nápojů.

 Pramenitá voda