Celkem v bazaru 26680 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Vrata garáže jako designový prvek

Doma to chceme mít hezké a platí to nejen uvnitř, ale i venku. Náš dům by měl kolemjdoucí zaujmout a ne být pro ostudu, vždyť je naší vizitkou. Garážová vrata jsou velkou plochou a i o ně bychom se měli postarat, aby dobře vypadala.

Stará za nová 

Denně kolem nich chodíme a otevíráme je a zavíráme. Garážová vrata máme pořád na očích, přesto si jich moc nevšímáme a občas podle toho také vypadají. Vyměnit stará za nová se ale nevyplatí jen tehdy, když doslouží. Z vrat do garáže si můžeme udělat designový doplněk našeho domu, který bude jedinečný a zaujme na první pohled. Vybrat si můžeme ze standardní nabídky vrat s fólií s imitací dřeva či kovu v mnoha barvách, ale pokud chceme jít ještě dál, můžeme. Digitální designový potisk garážových vrat umožní mít na vratech třeba motiv vyrovnaného dřeva, pláže s palmou, obrázky kreslené dětmi nebo své auto. A to už si můžete být jistí, že nikdo nemá a budete dokonale originální. Ve stejném designu si navíc můžete nechat udělat i vchodové dveře, a tak se odlišit od okolních domů, což je vítané zvlášť u novostaveb s velmi podobným vzhledem.

Jak to funguje? 

Aplikaci všech motivů, které si jen představíte, obrázků, vzorů a imitací vzhledu umožňuje potisk Duraprint. Unikátní tisková technologie používá inkoustový tisk a následné tvrzení UV lampou. Poté je plocha vrat lakována matným PUR lakem, který zvýší odolnost vůči UV záření i oděru. Povrch nevytváří fleky, nebledne a vydrží, což dokazuje i desetiletá záruka. Díky této technologii tak vaše garážová vrata může zdobit téměř jakýkoli motiv, který vás napadne, a chcete ho mít na svém domě. Jistotu máte v tom, že sousedé i náhodní kolemjdoucí budou vaši garáž obdivovat a sklidíte velký úspěch.

Nejpříjemnější je ale fakt, že pokaždé, když půjdete do garáže pro auto a budete odjíždět nebo se vracet, bude vás provázet oblíbený a jedinečný motiv, který jste si vybrali. Příjemné prostředí zvenku i uvnitř je základním kamenem spokojeného bydlení.