Celkem v bazaru 29180 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2757 nových .

Potřebujete vybavení pro stavbu? SCASERV nabízí prodej i pronájem

Fasádní i mobilní lešení, mobilní schodiště, stěnové bednění, nosníkové bednění stropů, přechodové lávky, mobilní oplocení, ochrany volného okraje, schodišťové věže, různá modulová řešení a další vybavení pro stavbu – to je sortiment firmy SCASERV, který nabízí k pronájmu i prodeji.

Pojízdné lešení pro rychlou údržbu, opravy i montáže

Ne vždy je vhodné a efektivní stavět stěnové lešení. V mnoha případech stačí kvalitní pojízdné lešení. SCASERV nabízí lehké hliníkové mobilní věže BoSS bez nutnosti kotvení, a to i při montážní výšce 18 metrů. Mobilní lešení má veškeré potřebné bezpečnostní prvky, včetně integrovaných žebříků, podlahových zarážek a stabilizátorů. Systém splňuje evropské bezpečnostní normy a je certifikován i přímo pro Českou republiku.

Mobilní lešení BoSS si lze pořídit v provedení Klasik, na které se vystupuje prostřednictvím žebříkového rámu. Nebo v provedení Clima, kde je žebřík již přímo integrován do rámu s příčníky. Typ Clima je tak ještě pohodlnější na montáž a demontáž.

SCASERV se chlubí tím, že nabízí nejtužší věž na trhu. K dispozici je ve dvou šířkách, 0,85 metru a 1,45 metru. Současně ve třech délkách: 1,8, 1,5 a 3,2 metru.

Mobilní oplocení nejen pro stavbu

Dalším žádaným artiklem firmy je mobilní oplocení. Oblíbené je nejen mezi stavebníky, ale i u pořadatelů kulturních akcí, koncertů a sportovních akcí. Snadno jej přemístíte, přitom je velice odolné povětrnostním vlivům díky pozinkované povrchové úpravě. Pokud se jej rozhodnete nejen si pronajmout, ale koupit, oceníte jeho dlouhou životnost. Dílce mobilního oplocení jsou ze svařované sítě o velikosti 3472×2000 mm a 3050×1700 mm, nebo plné ve velikosti 2200×2000 mm. Mezi dílci je i plotová branka.

Profesionální „šalung“ s možností snadné manipulace

Zajímavým produktem v sortimentu SCASERV je stěnové bednění LOGIK 50. Jde o univerzální bednící panelový systém vhodný pro výstavbu jímek, šachet, pilířů, sloupů, opěrných zdí i základů. Poskytuje dokonale rovný povrch betonu. Snadno se s ním díky nízké hmotnosti dílců manipuluje, a to i bez jeřábu. Je tak velice praktickým pomocníkem bez zbytečných nákladů navíc.