Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 26458 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3725 nových .

Vybavte si svou restauraci stylovým nábytkem

Každý majitel restaurace musí dbát nejen na nabídku lahodných pokrmů, ale také na útulné prostředí interiéru a exteriéru své provozovny. Samozřejmě záleží na stylu, kterým se jeho myšlenka ubírá. Do luxusního podniku patří designové kousky, do pizzerie příjemný vzhled vybavení.

Křesla, židle a stoly

Před výběrem nábytku je nutné myslet na dokonalý soulad. Kombinace materiálů není vždy vhodná. Každá židlička, stůl i dekorace k sobě musí příjemně ladit. Lze vybírat z dřevěných, čalouněných, plastových i kovových židlí, které mají různé barvy i provedení. Velkou roli hraje cena, což je v mnoha případech klíčové. Do nočního podniku patří barové židle klasické, čalouněné anebo s extravagantním nádechem. Restaurační nábytek zahrnuje i lavicový systém, jenž padne do oka provozovatelům pizzerií a bister. Boxy nabízejí prostor i soukromí a může do nich usednout početnější skupina hostů. Své uplatnění mají v kavárnách, cukrárnách i nočních klubech.

A spíte jako v bavlnce!

Provozovatelé hotelů se neobejdou bez kvalitních postelí, televizních stolků, komod anebo knihoven. Do útulných pokojů se budou hosté pravidelně a rádi vracet. Gastro nábytek se postará o příjemné prostředí. Interiéry a exteriéry hotelů budou dokonalé s venkovními stoly, zahradními židlemi a slunečníky. To vše pro absolutní spokojenost a pohodlí výletníka.

Kam patří gastro vybavení?

Kvalitní nábytek do restaurace, hotelu, kavárny, cukrárny, obchodního centra, konferenčních prostor, barů, hospod a nočních barů je možné umístit na letní zahrádku a terasu. Pokud se mrknete na web Dublino, v nabídce najdete také osvětlení, stropní svítidla, designové lampy a dekorace s osvětlením. Tyto prvky dodají každé provozovně šmrnc. Při zařizování restaurace či baru myslete na všechno. Nikdy moc nekombinujte a myslete na praktickou stránku a pohodlí hosta.