Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Na co si dávat pozor při výběru vstupních dveří?

Český trh nabízí spoustu možností vstupních dveří. Zákazníci mohou volit z mnoha materiálů, barev i designových provedení. Čím se liší plastové dveře od dřevěných? A jaké výhody nabízí hliník? Na co byste si při výběru vstupních dveří měli dávat pozor?

Vchodové dveře jsou velmi důležitou investicí, a proto je jejich výběru nutné věnovat dostatečnou pozornost. Na dnešním trhu můžete zpravidla zakoupit dveře z pvc, hliníku nebo dřeva. Všechny tyto varianty však mají svá pro a proti. Záleží tedy jen na tom, co je pro vás při výběru dveří nejdůležitější.

Vstupní dveře

Dřevo, plast nebo hliník?

Vzhledem k nižší ceně, a zároveň velmi dobrým vlastnostem, dnes lidé velmi často volí vstupní dveře z pvc. Na oblibě si však získávají také hliníkové dveře, které jsou rozšířené zejména v Německu. Tradiční dřevěné dveře se i přes skvělé izolační vlastnosti a luxusní design, dostávají do pozadí.

Levné plastové dveře

Dveře z pvc vynikají před ostatními variantami především cenou. Je ale nutné dobře vybírat. Není totiž plast jako plast. U dveří velmi levných dveří, které stojí jen pár tisíc, příliš vysokou odolnost a životnost raději neočekávejte. Doporučujeme proto zaměřit se na kvalitu a v ideálním případě pořídit dveře přímo od výrobce. Ve městech, jako jsou Ostrava, Opava nebo Vsetín pvc dveře vysoké kvality dodává například společnost Triogas s.r.o.

Nespornou výhodou plastových dveří je fakt, že mohou mít téměř jakoukoliv barvu a jsou prakticky bezúdržbové.

Tradiční dřevěné dveře

Klasické dřevěné dveře sice nabízí skvělé izolační vlastnosti, ale vyžadují bohužel pravidelnou údržbu a nejsou tak odolné vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti.

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře u nás stále nejsou příliš rozšířené, pravděpodobně vzhledem k vyšší ceně. Nabízí však mnoho výhod. Odolávají mechanickému poškození, změnám teplot i vlhkosti.

Ve městech jako je Opava, Vsetín nebo Ostrava pvc dveře vysoké kvality zakoupíte u společnosti Triogas s.r.o.