Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Vybíráte kvalitní kávovar?
Vsaďte na švýcarskou tradiční značku Jura

Pokud chcete kvalitní kávovar, nemůžete sáhnout jen tak po nějakém. K nejlepším na trhu patří ty od švýcarské značky JURA a dokládají to i pravidelná vítězství v prestižních testech kávovarů. Skvělé technické vlastnosti, originální vzhled, variabilita, preciznost, důraz na detail a elegantní design, to jsou hlavní znaky švýcarských výrobků a kávovary nezůstávají pozadu.

Každý rok vylepšený model

Kávovary JURA spojují tradice a moderní technologie dohromady. Neustále se objevují nové vylepšené modely, přičemž i ty starší rozhodně stojí za to. Dá se říct, že každý rok je představen nový typ, o něco vychytanější a výkonnější, než ty předchozí. Tato značka vznikla před více než 70 lety a první kávovar na trh uvedla roku 1937. Její moderní produkty jsou součástí domácností i větších gastronomických provozů.

Intuitivní ovládání

Nemusíte se bát, že byste si s provozem nevěděli rady, s kávovarem JURA si totiž budete brzo dobře rozumět. Jednoduše se ovládají, komunikují v češtině a mají tříbarevný displej. Je to snadné: obrazovka svítí zeleně v pohotovostním režimu, při změně nastavení je žlutá a v případě chyby vás upozorní červeně.

Proč jsou kávovary JURA tak oblíbené?

Nejen snadné ovládání láká k pořízení takového špičkového kávovaru. Výhodou je, že se vejde i do malé kuchyně, šetří elektrickou energii, automatické čistící procesy prodlužují jeho životnost a vestavěné filtry samy změkčují vodu. Nemusíte se tedy skoro o nic starat a přístroj funguje jako hodinky.

„Vychytaný“ kuchyňský pomocník

Kávovar JURA je vybaven parní tryskou, která umožní velkou variabilitu v přípravě nápojů a ani našlehané kapučíno není problém. Využít lze jak čerstvě namletou tak zrnkovou kávu, pro lepší chuť slouží filtry pro úpravu vody, jelikož kvalita vody hraje velkou roli. Po vypnutí se kávovar odpojí od elektrické sítě, a jakmile ho opět uvedete do provozu, bude si pamatovat údaje, které jste do něj předtím uložili.

Top prodejcem těchto kávovarů je www.shop-jura.cz. Seženete zde všechny prodávané modely, k nejžádanějším patří JURA E6, E8 a F9.

Jura E6Jura E8Jura F9