Celkem v bazaru 37063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2749 nových .

Nudíte se? Vyrazte na pořádný výlet!

Sedíte doma, sledujete televizi, v níž není nic zajímavého, a přemýšlíte, co byste asi tak mohli dělat jiného. Pohodlí domova je sice fajn a určitě si ho po náročném týdnu v práci zasloužíte. Ale pro pravý odpočinek je ideální také aktivní relaxace, při které vypnete mozek a ulevíte stereotypu. Pokud nechcete jezdit či chodit tam, kde se to turisty jen hemží, a přitom zažít něco neobvyklého a netypického, zkuste se podívat na portál Ven každý den. Tam nalzenete inspiraci.

Když výlet, tak akce?

Někdo preferuje akční turistiku s náročným terénem a nějakou atrakcí na konci. Dalšího zase baví uvolněná procházka se zakončením v dobré kavárně. Třeba vás láká adrenalin, nebo chcete pouze „nějak zabít čas“. Na stránkách, kde zjistíte kudy z nudy, najdete všechno. Víc než 1000 tipů na výlety – velká šance na úspěch. Podle nálady si vyberete druh turistiky a pak už jen vybíráte z nabídky. Popis každé aktivity obsahuje užitečné informace a doporučení, která se vám před cestou mohou hodit. Štěstěna přeje připraveným.

Baby friendly?

V okamžiku, kdy máte dítka, se pro vás dost výletů komplikuje, protože těžko byste hledali náročnější konzumenty. Nesmí to být ani moc nudné výlety, ale ani moc akční, aby ho zvládli. Proto je dobré hledat trasy, kde jsou různá hřiště, dětské herny případně menší/větší zoologické zahrady. Pro větší děti může být zajímavý geocaching – výletování spojené s hledáním pokladu. Nenásilně je přimějete k pohybu a oni zažijí příjemné dobrodružství.

Velký výběr zvládnete jednoduše

Na portálu se vyznáte velmi jednoduše. Jednotlivé tipy na výlety jsou tříděny podle různých kritérií. Takže když se rozhodnete pro konkrétní druh výletu, určitě vám poradí. Kromě toho můžete nastavit i věci, které byste chtěli cestou potkat, jak dlouhá má být trasa, zda se chcete jít okruh nebo dojít do konkrétního cíle. Záleží pouze na vás. Tak se do toho pusťte a objevte Česko prostřednictvím zajímavých výletů, kterými si obohatíte volný čas.