Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Vyžeňte kuny, hlodavce, zvěř z vašeho auta a chalupy zpět do lesa a na pole

Zahrádkáři, chalupáři a hlavně motoristé bojují s hlodavci, kočkami, kunami a další zvěří, která ničí jejich majetek. Proti výskytu zvěře na vlastním pozemku, uvnitř rekreačních objektů, rodinných domů, ale i aut existuje spousta „zaručených“ receptů. Ale jeden z nich opravdu vyčnívá. Český pachový ohradník v roztoku Antifer chrání zahrádky, pole, silniční komunikace, železniční uzly před vstupem lesní a divoké zvěře i hlodavců. Antifer dokáže jak zabránit střetu aut se zvěří, tak vyhnat hlodavce z objektů. Přes pachový ohradník, jenž po aplikaci působí pár týdnů, by zvířata neměla do zapovězeného území vstoupit.

Pachové ohradníky brání vstupu zvěře na silnice, hřiště, zahrádky

Jak se zbavit kuny? Roztok Antifer je vyráběn v takovém skupenství a formě, že se snadno aplikuje i na velké plochy. Litrový roztok se dá rovněž nastříkat do patníků u silnic s homologovanými držáky na pachové ohradníky. Pachový ohradník byl vyroben v Česku expertním týmem zkušených chemiků a testován Výzkumným ústavem lesního hospodářství a myslivosti. Je chráněn průmyslovým vzorem a prodává se za nejnižší ceny na tuzemském trhu.

Český výrobek byl vyvinut speciálně na tuzemskou zvěř

Antifer proti kunám – na půdách, zahradě, ale především v autě se aplikuje několika vstřiky na jakýkoliv savý materiál (látku, buničinu) a položí na místo výskytu kuny. Rozhodně neaplikujte Antifer na motor a další části auta. Přípravek brání zhruba čtyři týdny tomu, aby kuna auto navštívila – většinou v závislosti na počasí. Během aplikace přípravku používejte ochranný oděv a ochranné rukavice. Při potřísnění kůže či zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Při požití vyhledejte ihned lékaře! Přípravek nesmí být používán jinak, než je uvedeno v návodu. Rozhodně uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv!