Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 734 inzerátů v nabídce.

Začněte s opravou střechy a střešních systémů včas

I když nevlastníte zámek, jehož opravy by vás stály slušný balík, stačí, abyste obývali běžný rodinný dům nebo vlastnili hospodářskou usedlost, a víte, jak nákladné jsou rekonstrukce, renovace, bourací práce i nástavby. K nejdůležitějším částem budov patří střecha. Bez dobře položené střechy bude váš příbytek za čas vlhký, plesnivý, mokrý a podmáčený. V současnosti jsou poskytovány dotace na zateplování a izolování budov. Což pojímá i rekonstrukce střech.

Poohlédněte se po zkušených klempířích a pokrývačích

Nečekejte, až vám vaše střecha odletí, a porozhlédněte se po kvalitních klempířích a pokrývačích, kteří jsou schopni v krátkém časovém horizontu napravit narušené části střechy, vyměnit krytinu, opravit okapy i rekonstruovat celou střechu. Kdo o novostavbě teprve uvažuje, nad sháňkou spolehlivých pokrývačů by neměl dlouho otálet. Není čas na hrdinství, oprava ani výstavba střechy nepočká. Střešní systémy se dají obnovit a renovovat i v podzimních či zimních měsících.

Pokládka veškerých krytin na moderní i historické budovy

Klempířství Český Krumlov je zaměřeno na veškeré klempířské a pokrývačské práce v jihočeském regionu. V portfoliu pokrývačství Český Krumlov jsou práce na šikmých i rovných střechách, činnost na moderních budovách i historických stavbách. Pracuje se s jakýmikoliv krytinami, a pokud je potřeba – v souladu s požadavky historiků a památkářů. Oblíbenými materiály jsou eternit, plech, pálená i betonová taška. Mnohé střechy Český Krumlov a celý Jihočeský kraj si zaslouží i renovace přidružených prvků, jako jsou balkony, okapy, okenní parapety a bezpečnostní body. Pokrývači Český Krumlov jsou opravdovými profesionály, kteří se vyznají ve své profesi. Proto ochotně poradí jak s postupem restaurování, výstavby, tak i výběrem vhodné střešní krytiny.