Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Zakončete prázdniny ve wellness hotelu v jižních Čechách

Prázdniny se už pomalu blíží ke svému konci, zbývá jen polovina srpna na sbírání dalších skvělých zážitků. Neváhejte proto a naplánujte si aspoň prodloužený víkend, pomocí nějž načerpáte síly do dalšího pracovního nebo školního roku. Skvělé zakončení letních měsíců si užijete třeba ve wellness hotelu v jižních Čechách.

Na jihu Čech se nachází malá vesnička Malé Chrášťany a tam, mezi starým stromem a kostelíkem, stojí wellness hotel Boží oko. Jakmile do areálu tohoto barokního statku vejdete, všechny problémy se najednou rozplynou, zapomenete na starosti všedních dní a užijete si atmosféru, která se tolik blíží výjevům z pohádek.

Statek je na seznamu kulturních památek České republiky

Boží oko – penzion jižní Čechy se skládá z několika původních historických budov, které byly přestavěny do barokního stylu. Obě dvě historické usedlosti jsou zapsány na seznamu kulturních památek ČR, najdete v nich pokoje typu exklusive i comfort. V budově bývalé sýpky je pak samostatný byt pro pět osob. Nemusíte se ale bát, i přes zachování původního historického stylu je vybavení uvnitř moderní. V pokojích vás čekají televize, lednice, trezor, ručníky, vysoušeče vlasů i francouzská hotelová kosmetika.

Nuda tady nehrozí

Volné chvilky je možné strávit přímo v penzionu, v místním wellness centru. Tělo můžete uvolnit v panoramatické vířivce, finské či bylinkové sauně, parní lázni, posilovně a při mnohých jiných aktivitách. Návštěva fitness či wellness je již v ceně za pobyt.

Velká škoda by byla využít ubytování jižní Čechy a neprozkoumat okolní krásnou krajinu. Malá víska na jihu Čech je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku, v okolí je spousta cyklotras. Bruslaře potěší desetikilometrová stezka z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou, nebudou se nudit ani milovníci výhledu z koňského hřbetu, tenisté nebo rybáři. Z dalších aktivit lze jmenovat golf, vyjížďky na lodích a pěší turistiku. V srdci jihočeské krajiny na vás čeká oáza klidu a pohody.