Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2774 nových .

Zdravotnické pomůcky usnadňují práci zdravotníkům a urychlují rekonvalescenci

Ortopedické ambulance, chirurgie, zdravotnická zařízení, léčebny dlouhodobě nemocných a domovy pro seniory by se bez potřebných nemocničních lehátek neobešly. Lůžka pacientům usnadňují jak spočinutí po dlouhou dobu, tak ošetřování na specializovaném pracovišti v pohodlné poloze. Zdravotnického materiálu v odpovídající kvalitě není nikdy dost, proto se vyplatí vždy mít dané komodity v zásobě.

Speciální lůžka pro nemocnice, ambulance a ošetřovny

Ortopedická lehátka jsou používána v ambulantních ošetřovnách i nemocnicích, kde se počítá s delším pobytem pacientů. Snadná manipulace s lůžkem je výhodná pro zdravotnický personál i samotné klienty. Zdlouhavé ležení v nepohodlné poloze je jedním z aspektů, které přispívají ke zhoršování stavu pacienta a jeho prodlužování pobytu ve zdravotnickém zařízení či jiném ústavu. Protože je manipulace s ortopedicky nemocnými pacienty náročná pro personál – musí s nemocnými hýbat, přetáčet je, zdvihat je – speciální lehátka s manuálním nebo hydraulickým pohonem jsou zjednodušením a zrychlením jejich každodenní namáhavé práce.

Masážní a fyzioterapeutická lehátka mají nezastupitelnou úlohu v péči o sportovce

Fyzioterapeutická lehátka jsou podstatnou složkou ošetřoven, v nichž se počítá se cvičením pacientů pod dohledem zdravotníků. Nemusí se jednat pouze o nemocnice, ambulantní ošetřovny a cvičební místnosti v zdravotnických zařízeních či jiných ústavech. Sportovní svazy a provozovatelé tréninkových center vědí, jak je důležitá rehabilitace amatérských i profesionálních sportovců. V relaxačních zónách i wellness centrech naleznou uplatnění rovněž masážní lehátka, která svou výškou i materiálem budou odpovídat fyziognomiím svěřených klientů, již potřebují masáže a další odpočinkové cviky.