Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Ženu dělá spodní prádlo

Myslíte, že spodní prádlo není důležité? Právě naopak. Krásné spodní prádlo skvěle doladí váš outfit a vyzdvihne všechny vaše přednosti, případně zakryje nedostatky. Ano, ženu dělá spodní prádlo. Padnoucí kalhotky doladí krásné pozadí a dobře zvolená podprsenka zase přidá či ubere nějaký ten centimetr a zvýrazní dokonalost a hloubku vašeho dekoltu.

Vsaďte na barvy

Barvy jsou pro dámské spodní prádlo alfou i omegou. Aby prádlo na vás zářilo, musí mít tu správnou barvu. Oblíbenými barvami jsou bílá a černá a pro vášnivější chvíle - u mužů velmi oblíbená červená. Neutrálními barvami samozřejmě nic nezkazíte, ale přidáte-li nějaký pěkný motiv či pastelový detail, může mít vaše prádlo větší šmrnc. Rozhodně se barev nebojte, pastelové barvy vypadají také pěkně, obzvláště bude-li vaše oblečení mírně prosvítat. Pokud právě zvolíte i průhledné oblečení můžete si pod něj obléci barevně sladěné spodní prádlo, které bude působit decentně, nebo můžete provokovat, když si zvolíte kontrastní barvy. Prádlo si můžete sladit také ke svému typu osobnosti. Blondýnkám budou slušet, jak pastelové barvy, tak světlé odstíny modré či červené, brunetkám sluší safírově modré nebo tmavě zelené prádlo a zrzky vypadají dobře v zelené a jiných zemitých tónech.

Vsaďte na své přednosti

Vždy se vyplatí zaměřit se na to, co chcete zdůraznit a potlačit to, co se vám nelíbí. Máte hezké štíhlé nohy? Ukažte je! Můžete se pochlubit pevným poprsím? Nebojte se jej zdůraznit. Zkoušejte různé typy podprsenek, flirtujte s korzety a svůdnými košilkami, vyzkoušejte podvazkový pás. Vyberte nejvíce vyhovující spodní prádlo, například dámské kalhotky – bavlněné nebo krajkové? Brazilky nebo bokovky? Postava typu hrušky ocení určitě vyšší a užší variantu kalhotek, souměrné postavě budou slušet i bokovky a jablku se budou hodit nejvíce klasické krajkové kalhotky.

Vsaďte na tvar a velikost

Již jak je zmíněno výše i tvar je podstatný. A samozřejmě i velikost spodního prádla. Aby vám prádlo skvěle sedlo a byla jste v něm neodolatelná, vybírejte velikost i tvar důkladně. Zkoušejte a zkoušejte. Jen tak zjistíte, které prádlo vám nejvíce sluší. Prádlo by mělo podtrhovat vaši krásu, zdůrazňovat vaši smyslnost a mělo by být pohodlné i svůdné. Větší i menší velikost podprsenky vám může pěkně zavařit. I „pushupka“ je nebezpečná, pro někoho se totiž jednoduše nehodí. Někomu sedí více balkonový styl, někomu tvar více do špičky, jinému spíše vykrojená podprsenka s kulatějším tvarem a bandeu typ se spíše hodí do šatů bez ramínek.

Na lehkou váhu neberte ani výběr kalhotek. Tvar spodního prádla také musí kopírovat vaši postavu, pokud budou kalhotky velké nebo příliš těsné, tak na podtrhování vašeho půvabu klidně zapomeňte. Pamatujte - sexy prádlo je padnoucí prádlo.

Vsaďte na svůj vkus

V prádle není až tak vhodné podléhat módě a trendům. Každé ženě sluší něco jiného, jelikož každá žena má jinou postavu a jiný vkus. A tím se řiďte, prádlo musí být přímo pro vás a šité na míru, chtějte jen takové, co se vám líbí a ve kterém vypadáte úchvatně. Zkrátka proto, abyste pak byla již od pohledu, až se budete někomu odhalovat, nezapomenutelná.

Jaké spodní prádlo se líbí vám?