Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 786 inzerátů v nabídce.

 

O nás

www.profit-inzerce.cz

 

Již téměř 30 let se zabýváme inzercí a službami s inzeráty spojenými. V roce 1996 jsme pro vás poprvé spustili internetovou verzi Profit – inzerce a od roku 1999 jste mohli podat své inzeráty pomocí e – mailů. Protože však víme, že doba jde dopředu a my chceme jít s ní, přelom milénia jsme brali jako přelom i u nás a od roku 2000 jsme pro vás spustili nové internetové klientské centrum. Zde vaše inzeráty přijímáme automaticky, a to prostřednictvím SMS, e – mailu nebo webového rozhraní.

Koncem roku 2011 jsme začali pracovat na zkvalitnění služeb při podávání soukromé i komerční inzerce a v roce 2012 už jsme byli schopni poskytnout svým inzerentům větší komfort díky novému designu webových stránek, rozšíření platebních možností pomocí systému a v neposlední řadě větší komfort a nové trendy v on-line inzerci.

Ve světě inzerce nyní patříme mezi přední jedničky na trhu, na vaše inzeráty reagujeme rychle a jsme velmi flexibilní. Navíc máme velký rozsah služeb, tudíž na našem webu Profit-inzerce.cz můžete inzerovat vše, co aktuálně potřebujete.